Książki od Wydawnictwa Nasza Księgarnia [ZAKOŃCZONY]

Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 28. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (5-8 grudnia w Hali Stulecia).

Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy. Tym razem nowości warszawskiego Wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Konkurs trwa do 4 grudnia do 9.00.


Do wzięcia są:

3 egz. książki „Zaginiona wyspa” Nikoli Kucharskiej i Alojzego Rzepy (Niezwykła książka składająca się z dwóch przeplatających się opowieści. Jedna to współczesny komiks Nikoli Kucharskiej. Druga pochodzi z XIX wieku i ma formę naukowo-badawczego dziennika Alojzego Rzepy. Co łączy oboje twórców? Tytułowa zaginiona wyspa…

Z książki dowiesz się:

- jak rozpoznać maczużnika i do czego może być przydatny?
- co jedzą Bompujowie?
- jak postąpić, gdy złapie się nemroda czarnego?
- co to są gadzianka i kąsacz?
- czy Meduzy i Jedeni są niebezpieczni? 
- dlaczego na pustyni warto szukać czarciego kokona?
…i o wielu innych ważnych sprawach.)
 

3 egz. książki „Niesamowity wszechświat” Karoliny Bąkowskiej (Od najdawniejszych czasów ludzie chcieli dowiedzieć się jak najwięcej o naszej planecie. Wiele zjawisk na niebie obserwowali za pomocą lunet i teleskopów, jednak to było za mało i zapragnęli polecieć w przestrzeń kosmiczną. Przez stulecia podejmowali próby budowy maszyn pozwalających unieść się ponad Ziemię. Jeśli chcecie wiedzieć, czy spadające gwiazdy spełniają życzenia i czy komety sprowadzają nieszczęścia, to jak najszybciej wybierzcie się w kosmiczną podróż.)

Jak wygrać książki

Aby wygrać książki trzeba do środy 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz podać tytuły przynajmniej dwóch książek wydawnictwa Nasza Księgarnia, do których ilustracje robiła Nikola Kucharska. 

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani mailowo w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę