Książki od Wydawnictwa Karakter [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 4 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 26. Wrocławskich Targów Dobrych Książek (30 listopada-3 grudnia w Hali Stulecia). Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców prezentujących swoją ofertę w ramach imprezy. Tym razem nowości krakowskiego Wydawnictwa Karakter. Do wzięcia są:

-1 egzemplarz książki „Mężczyźni objaśniają mi świat” Rebecci Solnit (amerykańska intelektualistka  na własnej skórze doświadczyła, a potem ze zdziwiniem odkryła, jak daleko zaprowadziła ją refleksja na temat tego, że niektórzy mężczyźni lubią objaśniać kobietom nawet to, czego sami nie wiedzą, a naczym one dobrze się znają)

-1 egzemplarz książki „Nie ma się co obrażać. Nowa polska ilustracja” Patryka Mogilnickiego (autor wybrał i zaprosił dwadzieścia dwoje polskich ilustratorów i ilustratorek, by pokazali swoje najlepsze prace-blisko 400 w tomie-i opowiedzieli, kim są, co ich inspiruje)

-1 egzemplarz książki „Struktura ikiShūzō Kuki (jedna z najważniejszych książek poświęconych estetyce japońskiej, brawurowa próba uchwycenia i opisu specyficznej, istniejącej tylko w Japonii kategorii estetycznej)

Aby wygrać książki trzeba do poniedziałku 4 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, kto jest autorem opublikowanej przez Karakter książki o historii i znaczeniu picia herbaty w społeczeństwach Wschodu? Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę