Książka „Niegrzeczny idol” od Wydawnictwa Muza [ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was egzemplarz książki „Niegrzeczny idol” Kristen Callihan, która miała premierę w Wydawnictwie Muza. Konkurs trwa do piątku 25 września. 


Domatorka i rockman

Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk. Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka pokazuje, że prawdziwa miłość najczęściej przychodzi niespodziewanie, a o uczucia warto walczyć. Może znajomość, która niekoniecznie dobrze się zaczęła, okaże się najważniejsza w życiu.

Ona – zwykła dziewczyna. Domatorka, wręcz outsiderka, o przeciętnej urodzie, długich, prostych włosach w kolorze mokrego piasku. On – facet o powierzchowności herosa i boskiej arogancji. Wokalista i gitarzysta jednego z najpopularniejszych na świecie zespołów rockowych, który wiedzie życie jak w cudownym śnie. Nieziemsko przystojny, czarujący, seksowny i… perwersyjny. Na pierwszy rzut oka różni ich dosłownie wszystko. Łączy? Muzyka i niewytłumaczalna chemia.

„Niegrzeczny idol” może przywoływać skojarzenia z kinowym hitem „Narodziny gwiazdy” („A Star Is Born”). Wspólna trasa koncertowa daje bowiem początek miłości pełnej namiętności i pożądania. Miłości bożyszcza tłumów Killiana do Libby – zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa, która okazała się bardziej uzależniająca niż wszystkie fanki świata.

Czy dziewczynie uda się zatrzymać idola, skoro cały świat chce jej go odebrać? Czy Killian znajdzie sposób, by wyciągnąć Libby z jej pustelniczej skorupy i zatrzymać przy sobie? Kristen Callihan stworzyła niezwykłą opowieść o dwojgu ludzi, którzy muszą nauczyć się walczyć o to, czego pragną najbardziej – siebie nawzajem.

Jak wygrać książki

Nagrodę wygra dwunasta osoba, która do piątku 25 września przyślę prawidłową odpowiedź na pytanie, jaki tytuł ma debiutancka powieść Kristen Callihan? 

Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani mailowo w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę