Kryminał „Szeptacz” Alexa Northa [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18 listopada do 9.00.

  • Alex North, „Szeptacz”, Wydawnictwo Muza 2019


Do wzięcia jest

1 egzemplarz książki Alexa Northa „Szeptacz” (Pisarz Tom Kennedy nie potrafi pogodzić się z nagłą śmiercią żony. Tęsknota za nią staje się szczególnie dotkliwa w momentach, gdy nie może znaleźć wspólnego języka ze swoim synem. Obaj mają nadzieję, że zmiana otoczenia pozwoli im uporać się z traumą.Senne Featherbank wydaje się idealne, by zacząć wszystko od nowa. Ale miejscowość ma swoją mroczną przeszłość. Dwadzieścia lat wcześniej seryjny morderca zamordował tu pięciu kilkuletnich chłopców. Prasa nadała mu przezwisko Szeptacz, ponieważ w nocy miał w zwyczaju szeptać pod oknami swych ofiar.Kiedy dochodzi do zaginięcia małego chłopca, koszmar sprzed lat powraca.)

Jak wygrać książkę

Aby wygrać książkę trzeba do poniedziałku 18 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie, gdzie urodził się autor książki „Szeptacz”?

Nagrodę wygra dziesiąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo w dniu rozwiązania konkursu.Zgłoś uwagę