Kręć dla Wro i wygrywaj nagrody

Przez cały maj zapraszamy wrocławian do przesiadania się na rower i zdobywania nagród w ramach akcji KRĘĆ DLA WRO! Codziennie nagrodzimy osobę, lub osoby, które danego dnia przejechały najwięcej kilometrów dla Wrocławia i zarejestrowały je w aplikacji Naviki. Do wygrania od firmy Kellys sakwy rowerowe, zestawy oświetlenia, kominy, poza tym zaproszenia i vouchery do Hydropolis, ZOO, Aquaparku, parku trampolin JumpWorld, parku linowego Opatowicka, na punkt widokowy w galerii Sky Tower, artykuły dla rowerzystów od marki eloVelo i zestawy rowerowych gadżetów.


Europejskie Wyzwanie Rowerowe 2017 to kolejna edycja rowerowej rywalizacji miast z całej Europy, która potrwa od 1 do 31 maja. Przejechane przez mieszkańców kilometry będą mierzone przy użyciu aplikacji i zapisywane na konto danego miasta. Zwycięży to, które uzbiera ich najwięcej. W ramach tego wydarzenia we Wrocławi trwa akcji KRĘĆ DLA WRO, w której nagradzamy najbardziej rowerowych Wrocławian.

Od 15 maja, codziennie będziemy nagradzać osoby, które przejechały najwięcej kilometrów dla Wroclawia w danym dniu. Aby wziąć udział w konkursie należy być uczestnikiem Europejskiego Wyzwania Rowerowego 2017. Informacje odnośnie do sposobu rejestracji znajdziecie na stronie krecdlawro.pl.

Kręć dla WRO i WYGRYWAJ 

Każdego dnia wsiadając na rower włączaj aplikację Naviki i KRĘĆ DLA WRO! Następnie za pomocą formularza konkursowego prześlij zdjęcie z aplikacji Naviki, na którym widać zakładkę "Moje trasy w tym konkursie". (Patrz obrazek poniżej - czerwona ramka). Pamiętaj o dopisaniu dnia, z którego liczyć mają się kilometry, swojej nazwy użytkownika jaką logujesz się do aplikacji, oraz sumę kilometrów przejechanych w danym dniu. Swoje zgłoszenia należy wysyłać maksymalnie do godziny 10:00 następnego dnia. (Jeśli jeździłeś we wtorek, swoje zgłoszenie możesz przesłać maksylanie do środy do godz. 10:00)

 

Oto nagrody jakie można zdobyć w tym tygodniu: 

  JAK NAJWIĘCEJ KM PIERWSZY RAZ* DO 250 KM**
poniedziałek 29.05 Plecak z gadżetami od Komisji Europejskiej w Polsce + podwójne zaproszenie do Jump World park trampolin Torebka "nerka" + bidon + podwójne zaproszenie do Jump World park trampolin Selfiestick + chusta wielofunkcyjna + podwójne zaproszenie do Jump World park trampolin
wtorek 30.05 Selfiestick + chusta wielofunkcyjna + podwójne zaproszenie do Jump World park trampolin Plecak z gadżetami od Komisji Europejskiej w Polsce + podwójne zaproszenie do Jump World park trampolin Torebka "nerka" + bidon + podwójne zaproszenie do Jump World park trampolin
środa 31.05 Torebka "nerka" + bidon + podwójne zaproszenie do Jump World park trampolin Selfiestick + chusta wielofunkcyjna + podwójne zaproszenie do Jump World park trampolin Plecak z gadżetami od Komisji Europejskiej w Polsce + podwójne zaproszenie do Jump World park trampolin

  

* osoba, która nie wykręciła dla WRO jeszcze ani jednego kilometra z aplikacją Naviki w ramach akcji KRĘĆ DLA WRO i zgłosi najwięcej przejechanych danego dnia kilometrów.

** osoba, która do tej pory wykręciła nie więcej niż 250 km dla Wrocławia z aplikacją Naviki i zgłosi najwięcej przejechanych nadego dnia kilometrów.

poniedziałek 22.05 Zestaw oświetlenia od Kellys Bicycle podwójne zaproszenie do ZOO
wtorek 23.05 Zestaw oświetlenia od Kellys Bicycle podwójne zaproszenie do parku trampolin Jump World
środa 24.05 Zestaw oświetlenia od Kellys Bicycle podwójne zaproszenie do Aquaparku
czwartek 25.05 Zestaw oświetlenia od Kellys Bicycle podwójne zaproszenie do parku linowego OPATOWICKA
piątek 26.05 Zestaw oświetlenia od Kellys Bicycle podwojne zaprozenie do parku trampolin Jump World

 

Poniedziałek 15.05 Sakwa rowerowa Kellys Komin Kellys Voucher do parku trampolin Jump World
Wtorek 16.05 Sakwa rowerowa Kellys Komin Kellys Voucher na punkt widokowy Sky Tower
środa 17.05 Sakwa rowerowa Kellys Komin Kellys Voucher do Aquaparku
Czwartek 18.05 Sakwa rowerowa Kellys Komin Kellys Voucher o wartości 50 zł na usługę w serwisie RowerLover
piątek 19.05 Sakwa rowerowa Kellys Komin Kellys Voucher do parku linowego OPATOWICKA
weekend 20-21.05 Sakwa rowerowa Kellys Komin Kellys Voucher do parku trampolin Jump WorldZgłoś uwagę