[KONKURS] Kalendarz od Muzeum Narodowego

Konkurs trwa do 29 grudnia do 9.00.


Mamy dla was trzy egzemplarze kalendarza na rok 2015 Wrocławskiego Muzeum Narodowego. Kalendarz promujący wystawę „Stwórcze ręce. Sztuka metalu doby modernizmu we Wrocławiu” jest już w sprzedaży, choć wystawę będziemy mogli zobaczyć dopiero w marcu przyszłego roku w Muzeum Narodowym we Wrocławiu. 

Wystawę „Stwórcze ręce – sztuka metalu doby modernizmu we Wrocławiu” zapowiadał Piotr Oszczanowski, obejmując stanowisko dyrektora muzeum.  Będzie to pierwsza wystawa prezentująca mało znaną i w niewielkim stopniu zbadaną twórczość artystów-rzemieślników działających na Śląsku w 1. połowie XX w. Pokazanych zostanie prawie 200 dzieł sztuki – secesyjnych, w stylu art déco i modernistycznych.

Aby wygrać kalendarz trzeba do poniedziałku 29 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie: Kto jest autorem rzeżby Neptuna znajdującej się na bramie elektrowni wodnej przy ul. Grodzkiej?  Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę