904
Rozkład jazdy autobusu 904, kierunek: Łozina - Skrzy.
Przystanek Bierutowska 75
Przystanek na życzenie
Słupek: 29117
Ostatnia aktualizacja:
( 1 zmiana )
Powrót do wszystkich linii
Trasa przejazdu linii numer 904
904
Galeria Dominikańska
Łozina - Skrzy.
-
(Bierutowska) Przystanek - Bierutowska (Wiadukt) Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska (Wiadukt) Czas przejazdu 1'
-
(Wrocławska) Przystanek - Mirków - SportowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Sportowa Czas przejazdu 3'
-
(Wrocławska) Przystanek - Mirków - Jagiellońska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Jagiellońska Czas przejazdu 5'
-
(Wrocławska) Przystanek - Długołęka - Wiejska Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Wiejska Czas przejazdu 8'
-
(Wrocławska) Przystanek - Długołęka - KasztanowaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kasztanowa Czas przejazdu 10'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Trzebnicka Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Trzebnicka Czas przejazdu 14'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - PętlaSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Pętla Czas przejazdu 16'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Szkoła Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Szkoła Czas przejazdu 17'
-
(Trzebnicka) Przystanek - Szczodre - Stawy Przystanek na życzenieSprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Stawy Czas przejazdu 19'
-
(Wrocławska) Przystanek - Łozina - Skrzy.Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Łozina - Skrzy. Czas przejazdu 38'