Kocham Kino „Na granicy" [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 2 lutego do godz. 9


Mamy dla was 1 podwójne zaproszenie na Kocham Kino "Na granicy" ważne w dniu 08.02 o godz. 19 do Multikina Pasaż Grunwaldzki.

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Na granicy” już 8 lutego o godz. 19:00. „Na granicy” to długo wyczekiwany pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów – Andrzej Chyra i Marcin Dorociński staną naprzeciw siebie w klimatycznym thrillerze. 

„Na granicy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości. 

Żeby wygrać zaproszenia  trzeba do 2 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Na jakiej granicy rozgrywa się akcja filmu?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailem.Zgłoś uwagę