Dzień Życzliwości - Wrocław 2013

Jose Torres rozkołysał życzliwą publiczność!

ZDJĘCIA

  • Jose Torres Dzień Życzliwości 2013

  • Finałowy koncert z okazji Dnia Życzliwości 2013


Finałowy koncert z okazji Dnia Życzliwości to mieszkana energii, żywiołowego tańca i latynoskiej muzyki, która rozbrzmiała wczoraj na parkiecie pubu Włodkowica 21. Było nas mnóstwo!

Sala zapełniła się po brzegi – a gdy ze sceny rozbrzmiały energiczne dźwięki muzyki zespołu Jose Torres i Havana Dreams, wszyscy zaczęli tańczyć. Gości rozkręcał również zespół tańca Torres Salsa Group.

 Jose Torres & Havana Dreams to formacja złożona z muzyków polskich i kubańskich. W trakcie występów prezentują muzykę i program artystyczny związany z kubańskimi korzeniami. Widoczne są również w tańcu! Podobnych rytmów można doświadczyć na ulicach Hawany i pewne jest, że muzyka ta jest w stanie oczarować każdego odwiedzającego to miejsce.

Z kolei tancerze z formacji Torres Salsa Group zaprezentowali kilka układów tanecznych i zaprosili do zabawy połączonej z nauką podstawowych kroków salsy i innych tańców latynoamerykańskich.

W trakcie finałowego koncertu zbierane były również datki na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.Zgłoś uwagę