Jak przetrwać pandemię w rodzinie i nie zwariować? [SOBOTA Z RODZINĄ]

Do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Rodziny zaprasza Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i w spotkaniu „Sobota z rodziną” odpowiada na pytania, jak wytrzymać ze sobą 24 godziny na dobę, czym zająć dzieci, gdzie z nimi wyjechać i jak zadbać o siebie i swoje zdrowie. 15 maja spotkanie online, które przygotowane zostało we współpracy ze znanymi blogerami i influencerami. 


Do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Rodziny zaprasza Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego i w spotkaniu „Sobota z rodziną” odpowiada na pytania, jak wytrzymać ze sobą 24 godziny na dobę, czym zająć dzieci, gdzie z nimi wyjechać i jak zadbać o siebie i swoje zdrowie.

„Sobota z rodziną” to spotkanie online, które przygotowane zostało we współpracy ze znanymi blogerami i influencerami. Gośćmi będą prowadzący profile: Agnieszka Bujała (umiemwinternety.pl), Magdalena Piotrowicz-Zbiera (Zbieraj Się), Patrycja Popławska (Kreatywna Dżungla) oraz dr Dariusz Białas Pro-Health. Odbędzie się 15 maja o godzinie 10.00 na kanale YouTube oraz Facebooku Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

Sobota z rodziną

Sobota z rodziną

Warsztaty / Dla wszystkich
Termin 15 maja 2021 09:00

Miejsce online

Zobacz

 – Jako prowadzących „Sobotę z rodziną” zaprosiliśmy osoby aktywne w mediach społecznościowych. Prowadzą profile i blogi o różnej tematyce, ale wszystkie je łączy wrażliwość na sprawy rodzinne i społeczne. Nasi goście podejmą takie tematy, jak odnalezienie własnej przestrzeni w rodzinie, będą pomysły wycieczek z dziećmi i kreatywnych zabaw w domu, a także wskazówki, jak rodzinnie dbać o zdrowie – mówi Ewelina Konik, zastępca dyrektora ds. aktywizacji społecznej Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego.

Siła internetu

Internet w dobie pandemii pokazał swoją siłę i moc możliwości – połączył ludzi, pozwolił odkryć nowe hobby. Stał się źródłem inspiracji, jak z pożytkiem wykorzystać wspólny czas. I z tego właśnie skorzystali organizatorzy – chcą pokazać, gdzie szukać pomysłów i odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące życia w rodzinie i własnego rozwoju.

Jak dołączyć?

Każdy z prelegentów przygotował kilkunastominutową filmową prezentację. Agnieszka Bujała opowie o tym, jak zorganizować sobie czas, gdy przebywamy całą dobę razem, a każdy członek rodziny potrzebuje chwili dla siebie. Magda Zbieraj  podzieli się sposobami na rodzinne podróże. Patrycja Popławska  dostarczy inspiracji do wspólnego tworzenia prac artystycznych. A Dariusz Białas skupi się na zdrowiu w rodzinie.

W czasie każdego filmu będzie można zadawać pytania w komentarzach, po nim gość odpowie na nie podczas spotkania z prowadzącą. Materiały będą dostępne także po spotkaniu.Zgłoś uwagę