wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 15:00

wroclaw.pl strona główna
 1. wroclaw.pl
 2. Wydarzenia
 3. Teatr
 4. Teatr Małego Widza: Cztery pory roku

Teatr

Teatr Małego Widza: Cztery pory roku

Plakat Teatr Małego Widza: Cztery pory roku
Teatr Małego Widza: Cztery pory roku
 • premiera:
 • Reżyseria: Agnieszka Czekierda
 • Projekt: zespół Teatru Małego Widza
 • Długość: 45 min
 • BILETY: Wstęp biletowany / Cena biletu od 45zł
 • Miejsce: Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu - Scena Restauracja
 • TERMINY:

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Zapraszamy w niecodzienną podróż dookoła dziecięcej codzienności, gdzie dni płyną wolno, a cały świat jest wypełniony małymi cudami ukrytymi w kwiatku i kałuży, w motylku, piórku, a nawet w zwyczajnym praniu rozwieszonym na strychu.

W tej podróży muzyka też nie jest zwyczajna, usłyszymy instrumenty różne, różniste, małe i duże, dziwne i zaskakujące. „Cztery pory roku” to piękny, poetycki spektakl, który za pomocą tańca, obrazu i muzyki granej na żywo opowiada o tym, co najbardziej niesamowite i magiczne w otaczającym nas świecie – o przyrodzie. O jej rytmie, o tym jak się zmienia, ile ma barw i odcieni, i wreszcie, ile emocji wywołują te wszystkie zjawiskowe momenty, kiedy pory roku są najpełniejsze i zarazem najpiękniejsze.

Czekamy na te momenty. Kochamy Wiosnę, mimo, że ciągle się spóźnia, wiecznie coś gubi i w ogóle jest trochę roztrzepaną wariatką, kochamy Lato, które cudownie pachnie i jest taaaaakie romantyczne, Jesień – za to, że pozwala się pluskać w kałużach, a Zimę, że jest jak wielka puchowa poduszka. Teatr Małego Widza w Capitolu: Cztery pory roku Spektakl dla dzieci w wieku 1-5 lat Polecany na pierwszą wizytę w teatrze.

Miejsce