Spektakl Teatru Kultureska i piknik w Magnolia Park

Spektakl Teatru Kultureska i piknik w Magnolia Park

Teatr Kultureska ponownie zawita do Wrocławia, by bawić najmłodszych. W najbliższą sobotę (6 sierpnia) na scenie przed Magnolia Park będzie można zobaczyć spektakl „Ekonolulu”. Odbędzie się również rodzinny piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci.

Wspólne śpiewanie piosenek, aktywny udział najmłodszej publiczności w przedstawieniu, a także nauka segregacji odpadów. To jedne z wielu atrakcji, które czekają na dzieci w najbliższą sobotę podczas interaktywnego spektaklu plenerowego Teatru Kultureska.

O godzinie 12.00 na scenie przed Magnolia Park będzie można zobaczyć „Ekonolulu”, czyli opowieść o Bolku, Bożence i Basi – bocianach, które chcą spełnić swoje marzenia i dotrzeć do wymarzonego Ekonolulu.

Sobotni spektakl adresowany jest do dzieci w wieku 3-11 lat. „Ekonolulu” będzie można oglądać na wygodnych poduchach i leżakach.

To jednak nie koniec atrakcji, które 6 sierpnia czekają na dzieci i całe rodziny w Magnolia Park. W godzinach 11.00-16.00 zaplanowano też rodzinny piknik.

W ramach rodzinnego pikniku będzie można wziąć udział warsztatach z Minecrafta oraz wykonywania ozdób z gliny. Akademia Rugby Wrocław przygotuje również sportowe konkurencje dla najmłodszych. Będzie także artystyczne malowanie buziek, kolorowe warkoczyki i tatuaże oraz gigantyczne kolorowanki i strefa dmuchańców.

Dzieci otrzymają balony i lemoniadę. Atrakcje pikniku, warsztaty oraz wstęp na spektakl „Ekonolulu” są bezpłatne. 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Magnolia Park

Legnicka 58, 54-204 Wrocław

Komentarze