Oprowadzanie autorskie po wystawie Kasia Kmita/ Warstwy z promocją katalogu
- TERMINY: Zakończyło się 03.01.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Galeria Miejska
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Galeria Miejska we Wrocławiu zaprasza na oprowadzanie autorskie z Kasią Kmitą po wystawie Kasia Kmita/Warstwy. Artystka opowie ciekawostki na temat prezentowanych dzieł, objaśni proces powstawania prac i zabierze Gości w podróż po jej Wrocławiu. Wydarzenie będzie połączone z promocją katalogu ekspozycji. Zapraszamy 3 stycznia (piątek) o godzinie 17:30.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Centrum Historii Zajezdnia
Studio BWA Wrocław
Sky Tower
BWA Wrocław Główny
galeria SIC! BWA Wrocław
Muzeum Pana Tadeusza
Hala Stulecia we Wrocławiu
Żyjnia BWA Wrocław
Centrum Historii Zajezdnia
Hala IASE
CAL Plac Grunwaldzki
Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie
Jakość powietrza dobra
Dane z godz. 05:20