wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Noc Muzeów to coroczne wydarzenie, podczas którego wszystkie muzea, galerie i instytucje kultury we Wrocławiu są otwarte aż do późnych godzin. To także wyjątkowa okazja, aby zobaczyć miejsca, które zazwyczaj są niedostępne dla zwiedzających. W ciągu tej jednej nocy w roku organizatorzy przygotowują również mnóstwo dodatkowych atrakcji dla mieszkańców: warsztaty, koncerty i wykłady. Kiedy odbędzie się Noc Muzeów 2024 i gdzie warto się wybrać? Sprawdź!

Kiedy jest Noc Muzeów 2024?

Noc Muzeów 2024 we Wrocławiu odbędzie się już 18 maja 2024. Jak co roku, wydarzenie rozpocznie się w sobotę, choć tym razem wyjątkowo wcześnie. Część atrakcji wystartuje już o godzinie 12.

Czy Noc Muzeów jest płatna?

Noc Muzeów to całkowicie bezpłatna impreza kulturalna. Atrakcje, w których można wziąć wtedy udział są dostępne dla mieszkańców za darmo. Warto jednak pamiętać o tym, że na niektóre wydarzenia obowiązują wcześniejsze zapisy.

Co warto zobaczyć we Wrocławiu? Lista instytucji biorących udział w Nocy Muzeów 2024

W Nocy Muzeów biorą udział jedynie wybrane muzea i instytucje kultury. W naszym zestawieniu sprawdzicie, jakie miejsca biorą udział w wydarzeniu w tym roku.

Kto organizuje Noc Muzeów?

Za koordynację Nocy Muzeów 2024 we Wrocławiu Wydział Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Więcej informacji na temat Nocy Muzeów 2024 we Wrocławiu na www.wroclaw.pl.