wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: zła

Dane z godz. 11:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Sztuka
  4. Oprowadzania po wystawie „Już po nas”

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Dzień po wernisażu wystawy „Już po nas”, zapraszamy do Studia BWA Wrocław na oprowadzanie z kuratorem, Cezarym Wichrem i osobami artystycznymi. Następnie, od 17 listopada w każdy piątek po prezentacji oprowadzają na zmianę kurator i edukatorka, Magdalena Weber.

„Już po nas” to tytuł wystawy tworzonej w całości przez osoby, z których najstarsza ma trzydzieści lat. Prace artystyczne rozpięte są między różnymi mediami, od publikacji książkowej, przez prace wideo, po przestrzenne instalacje. Zaglądają w ludzkie i nie-ludzkie wnętrza, szukając powiązania zastygłego w formalinie (Weronika Zalewska), inne przyglądają się bańkowości losu i linii naszego życia (Linda Lach). Zapraszamy na poszukiwanie przeszłych przyszłości – czasów, które nigdy nie nadeszły, ale wydobyte z odmętów wyobrażeń, wciąż mogą się wydarzyć.

Osoby artystyczne: Anna Banout, Eternal Engine (Martix Nawrot i Jagoda Wójtowicz) + Karolina Grygier, Agata Konarska i Agata Lankamer, Jakub Kosecki, Linda Lach, Zuzanna Piekoszewska, Zuzanna Wołejko, Weronika Zalewska

Prowadzący: Cezary Wicher / Magdalena Weber (BWA Wrocław)

TERMINY Oprowadzania po wystawie „Już po nas”

  • Galeria Studio BWA Wrocław

    • Dziś 08 gru
      • 17:00
    • Piątek 15 gru
      • 17:00
    • Piątek 05 sty 2024
      • 17:00
    • Piątek 12 sty 2024
      • 17:00

Miejsce

Zobacz także