Wystawa: CLEANTECH technologia dla zielonej przyszłości

Wystawa: CLEANTECH technologia dla zielonej przyszłości

Mobilna wystawa poświęcona innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym, które zostały opracowane przez szwajcarskich naukowców i przedsiębiorców w takich dziedzinach jak: woda, rolnictwo, e-mobilność, recykling i energia. Wystawa przygotowana przez Ambasadę Szwajcarii w Polsce we współpracy z Politechniką Wrocławską i Urzędem Miejskim Wrocławia.

Wystawę mobilną „CLEANTECH – technologia dla zielonej przyszłości" będzie można zobaczyć w następujących miejscach:

24 września 2022, Wrocław

25 września-28 października 2022, Wrocław                                                         

  • Plac Solny na wrocławskiej starówce

13-28 października 2022, Wrocław

  • Politechnika Wrocławska. Uroczyste otwarcie wystawy: 13 października, godz. 14.00 z udziałem J.E. Ambasadora Szwajcarii w Polsce - Pana Fabrice Filliez, w budynku A-1, gmachu głównym Politechniki Wrocławskiej, wybrzeże Wyspiańskiego 27.

 Wydarzenia towarzyszące:

  • panel dyskusyjny NOWE TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE OCHRONY KLIMATU z udziałem naukowców z Politechniki Wrocławskiej, Ambasady Szwajcarii, firmy ABB, miasta Wrocławia i Fundacji Marka Kamińskiego
  • szkolenia i warsztaty Life Plan Academy dla młodzieży szkół średnich i studentów z udziałem (online) Marka Kamińskiego, podczas których uczestnicy zapoznają się z zasadami wyznaczania swojego Bieguna (celu) oraz projektowania drogi do jego realizacji.

Lokalizacja

Politechnika Wrocławska

Wybrzeże Stanisława Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław

Komentarze