wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 03:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Sport i rekreacja
  4. Makabryczny Wrocław – spacer z przewodnikiem Walkative!

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Organizatorzy zapraszają na krwawą podróż w przeszłość Wrocławia i jego okolic. Budynki Wrocławia są świadkami nie tylko interesujących faktów z historii miasta, ale skrywają również mroczne sekrety o swoich mieszkańcach.

Odkryj ciemną stronę Wrocławia i poznaj historię, których nie usłyszysz na innych wycieczkach. Potem już nic nie będzie takie samo. Nawet słońce będzie świecić jakby chłodniej... Jeśli nie przerażają was opowieści pełne krwi i czarnego humoru zapraszamy w sobotę.

Zbiórka tradycyjnie przy pomniku Aleksandra Fredry. Przewodnikiem będzie Maciej. 

Wycieczkę możecie zarezerwować tutaj.

 +48 513 875 814

Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa. Ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie! Wycieczki działają w naszej stałej formule „free tours” – to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę. Wysokość kwoty jest dowolna. Możecie jednak pomyśleć o wycieczce jak o wypadzie do kina.

Przez około 2 godziny będziecie się dobrze bawić. Niech kwota odzwierciedla cenę biletu - to, czy byliście w tanim kinie studyjnym czy w drogim multipleksie pozostawiamy już Waszej decyzji.

Miejsce

ZDJĘCIA

Zobacz także