Mosty i wyspy Wrocławia - spacer z przewodnikiem Walkative!

Mosty i wyspy Wrocławia – spacer z przewodnikiem Walkative!

Niektórzy nazywają Wrocław „Wenecją Północy” gdyż przepływająca przezeń Odra tworzy tu ponad 21 malowniczych wysp, a mieszkańcy przez wieki zbudowali na rzece ponad 100 mostów.

Organizatorzy zapraszają na wieczorny spacer wzdłuż Odry i jej przepięknie iluminowanych brzegów. Przejdziemy przez najbardziej malownicze zakątki miasta, będziemy także świadkami niezwykłego wydarzenia – rytuału zapalania starych ulicznych lamp, który nie zmienił się od setek lat.

Zanurz się z nami w bajkową atmosferę wieczornego Wrocławia i posłuchaj historii o tym jak natura przez wieki kształtowała miasto i jego losy. Dowiedz się o największej powodzi w jego historii, która miała miejsce zaledwie dwie dekady temu. Podziwiaj z nami odwagę wrocławian, którzy stanęli w obronie miasta i dzięki temu nauczyli się je kochać, wielu po raz pierwszy od zakończenia II wojny światowej. Zapraszamy na wycieczkę Mosty Wrocławia – według wielu naszych gości jest to jeden z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych spacerów na jakie możesz się wybrać w Europie!

Wycieczki możecie zarezerwować tutaj lub telefonicznie +48 513 875 814

Spotykamy się przy pomniku Aleksandra Fredry na Rynku Głównym, obok wejścia na wieżę ratuszową. Szukajcie przewodnika z żółtym parasolem.

Pamiętajcie, że rezerwacja jest obowiązkowa. Ustaliliśmy limit wielkości grup, także spieszcie się i rezerwujcie! Wycieczki działają w naszej stałej formule „free tours” - to wyłącznie Wy decydujecie jak wynagrodzić przewodnika za jego pracę.

 

Lokalizacja

Pod pomnikiem Fredry

Rynek,  Wrocław

Komentarze