ZPF RUN - bieg charytatywny

ZPF RUN – bieg charytatywny

Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał do wyboru jeden z dwóch dystansów: 5 lub 10 km. Bieg odbędzie się na szutrowych, utwardzonych ścieżkach w pięknym, zielonym otoczeniu roślinności Parku Szczytnickiego. Pokonanie wybranego dystansu będzie prawdziwą przyjemnością – zwłaszcza, że to bieg w szczytnym celu. Jak wziąć udział w biegu? wejdź na stronę internetową wydarzenia i wybierz dystans, opłać pakiet startowy – 49 zł dla dystansu 5 km, 59 zł dla dystansu 10 km, opłata zostanie przekazana Fundacji Pomocy Zwierzętom „Matuzalki”.

Uczestnicy wydarzenia otrzymają pakiety startowe, w których znajdą się m.in. pamiątkowe medale i koszulki, worki biegowe, posiłki regeneracyjne i napoje. Równocześnie dla tych najszybszych na mecie nie zabraknie atrakcyjnych upominków.

Wzięcie udziału w ZPF RUN to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ruchu na świeżym powietrzu, spalenia kalorii oraz naładowania się endorfinami. To także niepowtarzalna okazja do pomocy bezpańskim psiakom, które znajdują się pod opieką Fundacji „Matuzalki”. Nie zwlekaj zatem i zapisz się już teraz! Nie zapomnij zabrać ze sobą przyjaciół, członków rodziny i wszystkich, którym na sercu leży dobro czworonogów.

Wszystkie koszt biegu charytatywnego pokrywają darczyńcy (partnerzy biegu). Dzięki temu wszystkie środki zebrane w ramach pakietów startowych zasilą konto Fundacji Pomocy Zwierzętom „Matuzalki” i wspomogą bezpańskie psiaki.

Lokalizacja

Hala Stulecia we Wrocławiu

Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Komentarze