Mroczny Wrocław - spacer z dreszczykiem

Mroczny Wrocław – spacer z dreszczykiem

Wrocław kojarzy  się głównie z pięknymi zabytkami i uśmiechniętymi turystami na Rynku? Nic bardziej mylnego! Przewodnicy zabiorą uczestników na klimatyczną wycieczkę po mrocznym Wrocławiu. Będą spacerować po tajemniczych i „niebezpiecznych” zaułkach, ulicach i placach miasta. Podczas wycieczki będziemy poruszać się po obszarze Starego Miasta, które w przeszłości cieszyło się raczej kiepską reputacją.

Grabieże, morderstwa i rozpusta były dla mieszkańców chlebem powszednim. Przewodnik przygotował dla Was przegląd największych obyczajowych skandali, doniesień z kronik policyjnych oraz strasznych historii i opowieści związanych z dawnym Wrocławiem. Zaczynamy o zachodzie słońca – przygotujcie się na spacer z dreszczykiem! Naszą wędrówkę zaczniemy pod Halą Targową, a skończymy… kto wie dokąd tego dnia dotrzemy? --- Wycieczka wyłącznie dla osób dorosłych – zawiera treści nieodpowiednie dla dzieci.

Bilety w cenie 35 zł/os. dostępne są na platformie Hello Poland Informacji na temat zwiedzania udziela się pod numerem telefonu +48 607 21 04 42.

Lokalizacja

Hala Targowa

Piaskowa 15,  Wrocław

Komentarze