- TERMINY: Przez 3 dni, od dziś do niedzieli 23.08
- Miejsce: Przystań statku Rusałka
- BILETY: Wstęp biletowany / Cena biletu od 43zł do 232 zł
FILTRUJ
Gastro Miasto we Wrocławiu smakuje jeszcze lepiej… z pokładu Rusałki! Zapraszamy na rejsy statkiem podczas wydarzenia „Gastro Miasto”, które odbędzie się w dniach 21–23.08 na Bulwarze X. Dunikowskiego.
Rusałka czeka na was – z wyjątkową atmosferą i widokami, które zapamiętacie na długo. Jedzenie z Gastro Miasto można zabrać na pokład i rozkoszować się smakami podczas wyjątkowego rejsu po Odrze. Zobaczycie Wrocław z zupełnie innej perspektywy, odpoczniecie od miejskiego zgiełku i poczujecie prawdziwie wakacyjny klimat.
Możliwość dotarcia do Wrocławskiego Zoo od strony Odry (krótsze kolejki do wejścia). Na pokładzie czeka na was bar oraz dwie toalety, dzięki czemu możecie komfortowo spędzić cały rejs.
Wpadnijcie na Gastro Miasto, a potem wskoczcie na pokład Rusałki!
BILETY DO KUPIENIA TUTAJ - link.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Pergola we Wrocławiu
Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
Kolejkowo – makieta kolejowa Wrocław
Pergola we Wrocławiu
Pergola we Wrocławiu
HUTA
HotSpot Beach Bar
Dom Handlowy Renoma
Miasto Wrocław
Hotel Puro
Polana Popowicka
A2 – Centrum Koncertowe
Jakość wody w Odrze
Jakość powietrza umiarkowana
Dane z godz. 12:20