wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka
  4. V Piknik Adopciaka GRUPY RATUJ

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

V Piknik Adopciaka GRUPY RATUJ – święto adopcji i wspólnej pomocy! Już w niedzielę, 14 września 2025 roku, w malowniczym Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Charytatywny V Piknik Adopciaka GRUPY RATUJ.

To dzień pełen radości, edukacji i wzruszeń, w którym celebrujemy adopcje, wspieramy Zwierzęta w potrzebie i inspirujemy kolejne rodziny do otwarcia serca dla czworonożnych przyjaciół. Piknik Adopciaka co roku przyciąga setki uczestników – rodziny z dziećmi, miłośników Zwierząt i wszystkich, którzy chcą zrobić coś dobrego. To doskonała okazja, by spędzić dzień w gronie najbliższych, poznać Podopiecznych Stowarzyszenia i wziąć udział w atrakcjach przygotowanych z myślą o każdym.

Co czeka na uczestników?

- Prezentacja Psów do adopcji – poznajcie czworonogi, które czekają na swój dom, i dowiedzcie się, jak wygląda proces adopcyjny.

- Pokazy adopciaków – rodziny adopcyjne pokażą, jak pięknie rozwinęły się ich Psy w nowych domach. - Warsztaty „Socjalizacja w praktyce” – zobaczcie, jak budować dobre relacje między Psami. - Licytacje charytatywne – zdobądźcie vouchery do kina, restauracji czy escape roomów, wspierając przy tym Podopiecznych GRUPY RATUJ.

- Pytania do behawiorysty – okazja, by zasięgnąć praktycznych porad od specjalisty. Strefy tematyczne - Strefa Adopcji – wszystko, co warto wiedzieć o adopcji, oraz możliwość poznania Psów szukających domów. - Strefa rodzin po adopcji (nowość!) – wyjątkowe miejsce, gdzie rodziny adopcyjne mogą spotkać się ponownie i wymienić doświadczeniami.

- Strefa Wolontariatu – dowiedz się, jak możesz dołączyć do GRUPY RATUJ i pomóc w codziennej pracy. - Strefa Dziecięca – animacje, kreatywne warsztaty i konkurs „Życzenia dla Psów”, którego najpiękniejsze prace zostaną odczytane na scenie.

- Strefa Gastro – domowe ciasta, przekąski i pyszności przygotowane przez wolontariuszy i darczyńców. - Bazarek Charytatywny – rękodzieło, gadżety i niespodzianki, z których dochód wspiera Zwierzęta. - Strefa Wiedzy i Kół Naukowych – eksperci, praktyczne porady i inspirujące nowinki naukowe.

Dlaczego warto przyjść?

Piknik Adopciaka to nie tylko atrakcje i zabawa, ale także piękna lekcja empatii i odpowiedzialności. To wydarzenie, które integruje społeczność, daje radość najmłodszym, a dorosłym pozwala zrozumieć, jak ważna jest pomoc potrzebującym Zwierzętom. Udział w pikniku to także realne wsparcie – każda złotówka z licytacji, bazarku czy strefy gastro trafia bezpośrednio na ratowanie i leczenie Podopiecznych GRUPY RATUJ.

Najważniejsze informacje:

Data: 14 września 2025

Godziny: 11:00 – 18:00

Miejsce: Park Grabiszyński, polana obok Wzgórza Oporowskiego

Przyjdźcie z rodziną, przyjaciółmi i oczywiście ze swoimi czworonogami! Razem możemy zrobić coś wyjątkowego – wspierać Zwierzęta, które czekają na nowe życie, i świętować te, które już je dostały. Dołączcie do nas – bo każdy Piknik Adopciaka to dzień, który zmienia świat Zwierząt na lepsze.

TERMINY V Piknik Adopciaka GRUPY RATUJ

  • Park Grabiszyński

    • Niedziela 14 wrz
      • 11:00

Miejsce

ZDJĘCIA

  • Kliknij, aby powiększyć
    V Piknik Adopciaka GRUPY RATUJ
  • Kliknij, aby powiększyć
    V Piknik Adopciaka GRUPY RATUJ
  • Kliknij, aby powiększyć
    V Piknik Adopciaka GRUPY RATUJ
  • + 15 zdjęć

Zobacz także