wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

17°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 01:40

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka
  4. Teatr logopedyczny dla dzieci

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

15 czerwca w godzinach 12.00-18.00 zapraszamy dzieci na spotkanie z teatrem! Dla młodych widzów przygotowane zostaną wyjątkowe, interaktywne etiudy logopedyczne, które uczą i bawią.

Wraz z aktorami Teatru PoProstu dzieci przeniosą się w fantastyczny świat wyobraźni i językowych łamańców. Wspólnie odwiedzimy szarpacza Szczepana Sochę, odkryjemy tajemnicę państwa zwanego Śmiecholandią, poznamy historię rudego lorda z Irlandii oraz zajrzymy na tajemnicze wzgórze pod Pszczyną. Młodzi widzowie będą mogli brać czynny udział w etiudach, wcielając się w rolę aktorów i uczestniczyć w zabawach dykcyjnych.

W godzinach trwania wydarzenia do dyspozycji rodziców będą logopedzi z Miejskiego Programu Profilaktyki Logopedycznej, z którymi bez wcześniejszych zapisów będzie można skonsultować wszystkie niepewności dotyczące rozwoju mowy dziecka. Podczas konsultacji specjaliści odpowiedzą na wątpliwości dotyczące rozwoju mowy dziecka oraz – jeśli zajdzie taka konieczność – skierują do dalszej diagnostyki.

Godziny trwania wydarzenia – 12.00-18.00 - 30-minutowe etiudy logopedyczne prezentowane będą o godzinach 12.30, 14.00, 15.30 i 17.00 - W przerwach też nie będziemy się nudzić! Wraz z aktorami będziemy bawić się i próbować swoich sił w łamańcach językowych! Zapraszamy do strefy kreatywnej przy salonie SEPHORA, na przeciwko supermarketu Carrefour (poziom 0).

Miejsce

Zobacz także