Festiwal Światła na Stadionie Wrocław 2021

Festiwal Światła na Stadionie Wrocław 2021

Z okazji 10-lecia istnienia Stadionu Wrocław organizatorzy zapraszają na drugą edycję Light On Festival 2021. Light On Festival na Stadionie Wrocław to wyjątkowy spektakl światła łączący w sobie wiele form wizyjnych, skondensowanych w jednym długim i magicznym show, któremu towarzyszyć będzie precyzyjnie dobrana muzyka.

Podczas show wykorzystane zostaną lasery w liczbie i mocy, której nie było dotąd na żadnym festiwalu tego typu w naszym kraju, a video mapping 3D zsynchronizowany z linearnym mappingiem laserowym na murawie stadionu, na tak gigantyczną skalę mogą Państwo obejrzeć tylko na tym wydarzeniu! Rozmach kompozycyjny kolorów, form, świateł i muzyki to podstawa zapierającego dech w piersi przedstawienia.

Do tego jedyne w Polsce fontanny wodne, które palą się żywym ogniem oraz mnóstwo efektów specjalnych, takich jak tańczące ognie, strzelające iskry, pirotechnika sceniczna oraz efekty dymnego CO2, które pojawią się w kulminacyjnych momentach 30 minutowego widowiska.

Sprawdź też 3-4 września: dodatkowe autobusy na Stadion Wrocław

Stadion Wrocław jest doskonałym miejscem na tego typu przedsięwzięcia, ze względu na swoje walory architektoniczne. Jednocześnie obiekt daje gwarancję zachowania wszystkich obowiązujących obostrzeń sanitarnych.

Biorąc pod uwagę fakt, że obchodzimy 10-lecie Stadionu dołożymy wszelkich starań aby ten spektakl pozostał w Państwa pamięci na kolejne 10 lat. Pokazy odbędą się 3 i 4 września 2021 Stadion Wrocław – Trybuna C

Cena biletu od 1 sierpnia:
  • Normalny 45 zł
  • Ulgowy 20 zł (od 4 do 18 roku życia)
  • Rodzina 2+3 – 100 zł.

Lokalizacja

Stadion Wrocław

al. Śląska 1,  Wrocław

Komentarze