wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

15°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 05:15

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Rozrywka
  4. Pierwszy Festiwal Pasibrzucha

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Pyszne jedzenie i… jeszcze raz jedzenie, a do tego mnóstwo atrakcji – tak zapowiada się pierwszy Festiwal Pasibrzucha, który od 2 do 4 lipca zaplanowano we Wrocławiu. Partnerem strategicznym wydarzenia, oferującym wyjątkową płatność okiem został fintech PayEye.

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice w pierwszy weekend lipca przemieni się w wielki tor smakoszy, gdzie zjadą się przedstawiciele najlepszych konceptów gastronomicznych. Pierwszy Festiwal Pasibrzucha, to nie tylko dobre jedzenie, ale też liczne atrakcje i wydarzenia towarzyszące.

To właśnie kultowa marka Pasibus, organizuje Festiwal Pasibrzucha wspólnie z firmą Wrocław StrEAT. Podczas lipcowego festiwalu dostępne będą EyePass’y, których pozyskanie umożliwi dokonywanie zakupów i uzyskanie rabatów dzięki płatności… okiem. 

EyePass’y, bo o nich mowa będzie można kupić z 20% rabatem oraz płacić u wszystkich wystawców Festiwalu Pasibrzucha na Partynicach. Przedsprzedaż EyePass'ów rusza w środę, 23 czerwca w Pasibusie Dziadzio przy ul. Powstańców Śl. 5 we Wrocławiu. Specjalne kupony do płacenia podczas festiwalu będą dostępne w Dziadziu od 23 czerwca do 30 czerwca w godz. 12.00-20.00. Dla tych, którzy się pospieszą czekają upominki z gadżetami od PayEye i Pasibusa.

Natomiast podczas Festiwalu, czyli 2-4 lipca, EyePass’y będą dostępne z 20% rabatem w dwóch strefach PayEye, przy specjalnej chilloutowej plaży w strefie dedykowanej marce.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Festiwal Pasibrzucha, to pierwsza edycja wydarzenia, podczas którego będzie można spróbować specjałów przygotowanych przez najlepsze wrocławskie koncepty gastronomiczne oraz wziąć udział w licznych atrakcjach i wydarzeniach towarzyszących.

Pierwszego dnia, w piątek sceną zawładnie formacja stand-up’owa. Na sobotę zaplanowano bogaty program artystyczny podkreślający uliczny klimat wydarzenia. Trzeci i ostatni dzień imprezy, czyli niedziela to relaks oraz atrakcje przygotowane specjalnie dla rodzin z dziećmi. W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w wielu konkursach i wyzwaniach organizowanych przez wystawców i partnerów wydarzenia. Pasibus zaprasza m.in. na Festiwal Red Hota, podczas którego będzie można się zmierzyć z mega ostrym burgerem w dwóch wariantach pikantności.

W sobotę i niedzielę odbędą się profesjonalne biegi z przeszkodami dla dzieci organizowane przez Survival Race. Dodatkowo, w trakcie Festiwalu prowadzone będą eliminacje do konkursu jedzenia na czas, którego finał będzie można oglądać w niedzielę na scenie głównej.

Oprócz tego każdy uczestnik Festiwalu Pasibrzucha będzie mógł za darmo skorzystać z licznych atrakcji np. kina nocnego, rampy dla deskorolkarzy i wiele więcej.

Miejsce

Zobacz także