Zamek Topacz – Park Iluminacji

Zamek Topacz – Park Iluminacji

Organizatorzy zapraszają do Parku Iluminacji przygotowanego w ramach akcji „Zima w Zamku Topacz”.

Zabiorą uczestników w magiczną „Podróż do Krainy Wyobraźni”, wykreowaną światłem i dźwiękiem. Miliony punktów świetlnych skrzących się w lustrze wody na terenie parku o wielkości 35 000 mkw., nastrojowa muzyka z różnych kontynentów oraz naturalny urok parku tworzą znakomity klimat do wieczornego spaceru dla całych rodzin.

Atmosfera przygody, bajecznej podróży, przygotowane przez nas tematyczne łamigłówki z pewnością przysporzą mnóstwo radości dzieciom.

Wieczorny spacer w niesamowitej, bajkowej atmosferze, pozwoli zrelaksować się całym rodzinom, a magiczny labirynt do którego prowadzi nasza podróż pozwoli odnaleźć w sobie dziecko każdemu z nas. 

Liczba biletów ograniczona.

Niezależnie od „Podróży do Krainy Wyobraźni” w klimacie świątecznych iluminacji organizatorzy zapraszają również na dziedziniec Zamku Topacz, gdzie w zgodzie z obowiązującymi przepisami, serwujemy na wynos ciepłe posiłki i napoje.

Skąd się wzięła Syrenka?

Kolejne atrakcje w ramach akcji „Zima w Zamku Topacz” przygotowało Muzeum Motoryzacji Topacz. Jest to widowisko multimedialne „Kamienie Milowe Motoryzacji” oraz wystawa czasowa „Skąd się wzięła Syrenka”, na której będzie można zobaczyć blisko 40 unikalnych pojazdów, które nigdy dotąd nie były prezentowane razem. Obie atrakcje będą dostępne natychmiast po zniesieniu rządowych ograniczeń w zakresie wstępu do instytucji kulturalnych.

Zasady bezpieczeństwa

Osoby przebywające na terenie Parku Iluminacji zobowiązane są do bezwzględnego przestrzegania Regulaminu Parku. Wszystkie atrakcje Parku Iluminacji są w pełni bezpieczne i bezdotykowe, a organizacja zwiedzania uwzględnia wszelkie zasady postępowania wymagane i wskazane w okresie pandemii Covid-19. Prosimy o zakrywanie ust i nosa zarówno podczas oczekiwania w kolejce, jak i podczas zwiedzania. Czekając w kolejce do wejścia prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości od pozostałych - min. 1,5 m. Na terenie parku zostały wyznaczone strefy do dezynfekcji dłoni.

Godziny otwarcia:

  • Pon-czw 16.00-21.00,
  • Pt-niedz 16.00-22.00

Bilety w cenie:

Część środków ze sprzedaży biletów przeznaczona jest na cele charytatywne dla dwóch ośrodków dla dzieci w Jaszkotle oraz w Wierzbicach.

Pon-czw:

  • Bilet dla dzieci poniżej 3 lat – 1zł,
  • Bilet ulgowy 19 zł, (dzieci w wieku szkolnym, studenci, seniorzy)
  • Bilet normalny 24 zł,
  • Bilet rodzinny 75 zł

Pt-nd:

  • Bilety dla dzieci poniżej 3 lat - 1zł,
  • Bilet ulgowy 24 zł,
  • Bilet normalny 29 zł,
  • Bilet rodzinny 95 zł

Wjazd na teren Zamku odbywa się przez główną bramę (Ślęza ul. Główna 12). Na terenie Zamku Topacz zapewniono odpowiednią ilość miejsc parkingowych. Prosimy o nieparkowanie na terenie wsi Ślęza.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Zamek Topacz Resort&Art Spa

Główna 12, 55-040 Ślęza

Komentarze