11. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa online

10 i 1/2. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa online

W tym roku największy w Polsce festiwal piwa rzemieślniczego przenosi się do internetu. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa Online odbędzie się w dniach 29-31 maja.

Z powodu COVID-19 nie możemy się w tym roku spotkać z publicznością na Stadionie Wrocław na Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa, tak jak robiliśmy to przez ostatnie 10 lat. 11. WFDP odbędzie się dokładnie za rok i obiecujemy - będzie się działo!

Tymczasem gorąco zachęcamy do bycia razem z nami blisko, ale na dystans, na Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa Online. W dniach 29-31 maja, czyli w planowanym terminie 11. WFDP zapraszamy do uczestniczenia w spotkaniach w internecie i dzielenia się spostrzeżeniami na temat piwa kraftowego.

Co przygotowaliśmy?

M.in. ciekawe spotkania i rozmowy, książkę kucharską z przepisami na dania z piwem oraz limitowaną wersję okolicznościowego szkła festiwalowego. Zysk z każdej kupionej przez Publiczność szklanki zostanie przeznaczony na pomoc wybranemu przedstawicielowi z branży piwnej, kogo pandemia dotknęła szczególnie mocno.

Szklanek z unikalną grafiką "Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa 10 i 1/2" i hasłem #WspieramyPolskiKraft jest tylko 500. To model Lawrens o pojemności 0,3 l z dodatkową cechą 0,2 l. Będą do kupienia przez internet, w Centrum Kultury Zamek we Wrocławiu oraz w zaprzyjaźnionych sklepach - o szczegółach będziemy informować Was na bieżąco.

Ponadto na naszej stronie internetowej zamieściliśmy tegoroczny plan rozstawienia stoisk na planowanym 11. WFDP. Zapraszamy więc do wspólnej zabawy - wystarczy wykonać cztery proste kroki, by poczuć się jak na festiwalu.

  • Po pierwsze - zobacz na planie, jakie browary miały się pojawić w tym roku na festiwalu.
  • Po drugie - wyszukaj pod planem (po numerze i logo) interesujący Cię browar
  • Po trzecie - sprawdź na stronie browaru, gdzie w Polsce można nabyć ich piwo.
  • Po czwarte i najważniejsze - kup piwo z wybranego, ulubionego browaru, zasiądź przed komputerem w sobotę, 30 maja, o godz. 19 i weź udział w Internetowym Festiwalu Piwa & Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa - edycji 10 i 1/2 Online. Przygotujemy dla Was coś specjalnego.

Do zobaczenia w sieci, a wkrótce i poza nią.

Lokalizacja

Centrum Kultury „Zamek”

pl. Świętojański 1, 54-076 Wrocław

Komentarze