Zaczarowany Ogród Teatr Lalek z Tauronem

Zaczarowany Ogród Teatr Lalek z Tauronem

Zapraszamy na przedświąteczny spacer po Zaczarowanym Ogrodzie. Poczuj się jak  w krainie czarów, wędrując wśród świetlnych dywanów, magicznych kwiatów i zwierząt. 14 i 15 grudnia światło i multimedia ożywią

Park Staromiejski, a świąteczne warsztaty dla dzieci, gorąca czekolada, fotobudka i karuzela zagwarantują wspaniałą zabawę.

Tauron Dystrybucja i Wrocławski Teatr Lalek zapraszają do Zaczarowanego Ogrodu, pełnego światła i kolorów:

ZACZAROWANY OGRÓD

  • Sobota 14.12  | godz.17:00-21:00
  • Niedziela 15.12 | godz.17:00-21:00

Wstęp i wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Zaskakującą metamorfozę przeżyją parkowe drzewa i alejki, ożywione kolorami i intrygującymi instalacjami świetlnymi. Także fragment fasady Wrocławskiego Teatru Lalek zamieni się w płótno malarskie, rozświetlone fantazyjnymi obrazami nasyconymi świątecznymi akcentami. Park zamieni się w „Zaczarowany ogród” i zachwyci bajeczną przemianą. Świetlne atrakcje zapewni firma TAURON Dystrybucja we współpracy z Wrocławskim Teatrem Lalek.

Magiczna polana rodem z „Alicji w krainie czarów”, mieniąca się kolorami, wypełniona ogromnymi, różnobarwnymi grzybami, wielkimi ważkami oraz odbijającymi światło zwierzętami. Instalacje wykorzystujące najnowsze techniki świetlne i multimedialne, w końcu pełna interaktywnych aktywności strefa zabaw, w której będzie można poeksperymentować, samodzielnie wykonać eliksir św. Mikołaja, czy napić gorącej czekolady. Te i pozostałe atrakcje dostępne będą bezpłatnie dla odwiedzających Ogród Staromiejski 14 i 15 grudnia w godzinach od 17 do 21. Wieczorny spacer po parku zaczarowanym światłem, wśród mieniącej się flory i surrealistycznych instalacji, z całą pewnością dostarczy wielu wrażeń całej rodzinie i wprowadzi wszystkich w prawdziwie świąteczny nastrój.

Przygotowane przez TAURON dekoracje i instalacje mają ożywić i odmienić przestrzeń miejską. W ten sposób firma pokazuje, jak za pomocą światła można wykreować zupełnie nową i nieoczywistą przestrzeń publiczną. Za pomocą nowych technologii świetlnych i multimedialnych TAURON w pewnym sensie „wydobywa” z mroku interesujące budynki i przestrzeń wokół nich. W ten sposób pokazuje, jak wykorzystywać światło w przestrzeniach miejskich.

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Ogród Staromiejski

Teatralna,  Wrocław

Komentarze