Fashion Meeting – Kupuj świadomie w Hali IASE

Fashion Meeting – Kupuj świadomie w Hali IASE

23. Fashion Meeting Pop Up Store – Kupuj Świadomie to już kultowe targi na Dolnym Śląsku, znane i cenione od lat. Wydarzenie odbędzie się 14-15 grudnia w Hali IASE przy ul. Wystawowej 1 we Wrocławiu.

Targi będą jednym z wydarzeń wielkiego festiwalu odbywającego się pod hasłem „Kupuj Świadomie na Święta", w którym udział weźmie 150 wystawców. Wstęp jest bezpłatny.

#KupujŚwiadomie na Święta

W obecnych czasach mówi się bardzo dużo o świadomych i przemyślanych zakupach. Tym samym targi Fashion Meeting zwracają uwagę na problemy z konsumpcjonizmem, wspierają rodzime małe firmy, które tworzą projekty najwyższej jakości. Nie są to zwykłe sieciówkowe propozycje na jeden sezon. Zakupy  od wybitnych polskich twórców dają gwarancję otrzymania towaru z najwyższej półki. Świadomość kupowania najlepszego towaru w rozsądnej cenie od rodzimych firm jest zawsze wysoko ceniona.

Targi dają także możliwość porozmawiania z autorami projektów, można dowiedzieć się czegoś więcej na temat tkanin czy powstania danego produktu. 

A czy jesteś świadomym konsumentem?

Jak być świadomym konsumentem? To proste – każdy wybór musi być odpowiednio przemyślany. Na podjęcie decyzji składa się kilka czynników: 

  • czy produkt jest ręcznie robiony i wykonany z wysokiej jakości materiału? (czytamy metki),
  • czy produkt ma w sobie coś wyjątkowego?
  • czy są pojedyncze lub krótkie serie?
  • czy posłuży dłużej niż jeden sezon?

Jeśli odpowiedzi są twierdzące, zakupy są świadome. Świadomy konsument kupuje rzeczy, które posłużą mu przed długi czas. 

Co na targach?

Premierowe kolekcje, prosto spod igły, a wśród nich najlepsze i modne pomysły na prezent dla całej rodziny. Unikalna i niebanalna, ręcznie szyta odzież, m.in.: płaszcze, kurtki, sukienki, bluzki, koszulki. Fani pięknej biżuterii damskiej i męskiej również będą usatysfakcjonowani.  Do tego niespotykane dodatki i akcesoria (torebki, paski, nerki, worki), ciepłe, ręcznie robione czapki, szaliki i kominy.

Obecni będą także projektanci mody dziecięcej, którzy zaprezentują swoje spojrzenie na zimowe i świąteczne ubrania dla najmłodszych, jak również projekty wykonane z najlepszych tkanin, także ekologicznych.

Równolegle z targami Fashion Meeting w Hali IASE odbędą się wydarzenia towarzyszące, które współtworzą wielki festiwal piękna, zdrowia, prezentów, unikalnego wzornictwa, sztuki, pysznego jedzenia i świadomych zakupów.

Tymi wydarzeniami będą: Targi kosmetyków naturalnych Natural Beauty, Xmas Market, Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji, Dzika Uczta Przedświąteczna – zlot restauracji, podczas której oryginalne najlepsze koncepty restauracyjne nakarmią wszystkich głodomorów.

14-15 grudnia 2019, w godz. 11.00-18.00.  Wstęp bezpłatny

Wydarzenia towarzyszące

  •  Targi Kosmetyków Naturalnych Natural Beauty – gdzie można poznać i kupić najlepsze, ekologiczne i zdrowe kosmetyki dla całej rodziny.
  •  Xmas Market – festiwal prezentów – nietuzinkowe i zaskakujące prezenty dla całej rodziny. Polskie marki, produkty hand made.
  • Strefa Wrocławskich Targów Plakatu i Ilustracji – to prawdziwa gratka dla miłośników grafiki i sztuki.
  • HYGGE Festiwal Szczęścia i Prezentów – wydarzenie inspirowane duńską filozofią szczęścia. Niesamowite, ciepłe i rodzinne inspiracje na prezenty dla najbliższych.
  • Dzika Uczta Przedświąteczna – zlot restauracji, które zaoferują pyszności z całego świata, międzynarodowe spojrzenie na świąteczne dania i coś na wynos na wyjątkowy prezent lub świąteczny stół.
  • Strefa Warsztatów DIY.

Organizatorzy:

Fashion Meeting, Natural Beauty, Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji, Xmas Market, Hygge Festiwal, Dzika Uczta

Patronat: Wrocław – Miasto Spotkań

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Hala IASE

Wystawowa 1,  Wrocław

Komentarze