- TERMINY: Niedziela 21.12 o 15:00
- Miejsce: Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka
- BILETY: Wstęp biletowany
FILTRUJ
Zapraszamy na „Symfonię Magii – Koncert w Świetle Tysiąca Świec”, wyjątkowe wydarzenie muzyczne inspirowane kultową ścieżką dźwiękową z filmowej sagi o młodym czarodzieju z charakterystyczną blizną w kształcie błyskawicy.
To wieczór pełen magii dźwięku, wspomnień i czarodziejskiej atmosfery, który przeniesie uczestników do świata pierwszych lekcji zaklęć, lotów na miotle i tajemnic ukrytych w starych szkolnych korytarzach.
Na scenie wystąpi kwartet smyczkowy, wykonując na żywo najpiękniejsze i najbardziej rozpoznawalne tematy muzyczne:
Każda nuta będzie jak powrót do Wielkiej Sali, skrzypiących schodów i poranków pełnych eliksirów oraz zaklęć wypowiadanych szeptem.
Koncert odbywa się w blasku setek świec, co tworzy wyjątkową, nastrojową przestrzeń – niczym sala w zamku podczas święta duchów lub zimowego balu.
Całości dopełni narrator pełen charyzmy i humoru, który poprowadzi widzów przez sceny i kulisy magicznego świata. Podzieli się ciekawostkami, magicznymi faktami oraz subtelnymi nawiązaniami do bohaterów, miejsc i symboli rozpoznawalnych przez każdego fana sagi.
To wyjątkowe wydarzenie, które pozwoli na emocjonalną podróż przez wspomnienia, muzykę i wyobraźnię, przenosząc uczestników w miejsce, gdzie magia naprawdę istnieje – między peronem 9 i ¾ a Zakazanym Lasem.
Karkonoska 10, Wrocław 53-015