- TERMINY: Zakończyło się 30.05.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Narodowe Forum Muzyki (NFM) Wrocław
- BILETY: Wstęp biletowany
materiały organizatora
FILTRUJ
Podczas koncertu wieńczącego sezon NFM Filharmonii Wrocławskiej pod batutą maestra Christopha Eschenbacha usłyszymy I Symfonię Gustava Mahlera.
To jedno z najczęściej wykonywanych arcydzieł romantyzmu w czasie, gdy powstawało, było utworem niezwykle kłopotliwym. Wykonanie słynnego Tytana poprzedzi prezentacja nowej kompozycji Agaty Zubel – urodzonej we Wrocławiu artystki słynącej z prawykonań i nagrań dzieł współczesnych.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice
Hotel Puro
Oratorium Marianum
ZaZoo Beach Bar
Tarczyński Arena Wrocław
Synagoga pod Białym Bocianem
Plac Wolności
Dziedziniec Arsenału Miejskiego
Marina Kleczków – Beach Bar
Barbara
Miasto Wrocław
Pergola we Wrocławiu
Jakość powietrza umiarkowana
Dane z godz. 03:20