- TERMINY: Zakończyło się 04.04.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Narodowe Forum Muzyki (NFM) Wrocław
- BILETY: Wstęp biletowany
materiały organizatora
FILTRUJ
Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu zaprasza na koncert: Oda do radości, który odbędzie się 4 kwietnia 2025 roku.
„O bracia, nie w te tony! Pełną piersią w milsze uderzmy, górniejsze i bardziej radosne!” – brzmią słowa dopisane przez Ludwiga van Beethovena do Ody do radości Friedricha Schillera. To one właśnie stanowią wstęp do wersów poematu wykorzystanego w kantacie i będącej finałem IX Symfonii mistrza z Bonn. Na to rozbrzmiewające już od ponad dwustu lat wezwanie klasyka podczas koncertu w NFM odpowie dyrektor artystyczny Wrocławskich Filharmoników maestro Christoph Eschenbach.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Plac Wolności
ZaZoo Beach Bar
Dziedziniec Arsenału Miejskiego
Pergola we Wrocławiu
Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice
Oratorium Marianum
Barbara
Miasto Wrocław
Marina Kleczków – Beach Bar
Bastion Sakwowy
Synagoga pod Białym Bocianem
Tarczyński Arena Wrocław
Jakość powietrza dobra
Dane z godz. 03:20