wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 10:20

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Muzyka
  4. Vito Bambino & Hurt | Terminal Event Center

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Miłośnicy wyjątkowych brzmień i niezapomnianych muzycznych emocji, zbierzcie się! Terminal Event Center ma zaszczyt zaprosić Was na koncert Vito Bambino, artysty, który swoją muzyką potrafi dotknąć najgłębszych zakamarków duszy. W ubiegłym roku Vito i jego muzycy rozbili muzyczny bank!! Świetnie przyjęta jesienna trasa koncertowa, wiele wyprzedanych błyskawicznie wydarzeń. Jego koncerty to świetna muzyka, doskonały kontakt z publicznością oraz grupa prawdziwych muzycznych przyjaciół na scenie.

Vito Bambino, znany z niezwykłej ekspresji i unikalnego stylu, zabierze Was w podróż przez swoje największe hity, jak i te mniej znane perełki. Każda nuta, każde słowo, które padnie tego wieczoru, będzie nie tylko muzyką, ale prawdziwym doświadczeniem.

Przed główną atrakcją scenę rozgrzeje zespół Hurt, którego emocjonalne utwory i energetyczne wykonania są idealnym początkiem tego muzycznego święta. Hurt zaprezentuje materiał z nowej, świetnie przyjętej płyty ale także na pewno powróci do hitów znanych od lat Nie przegapcie tej jedynie w swoim rodzaju okazji, aby doświadczyć magii na żywo.

Bilety dostępne są już teraz - zarezerwujcie swoje miejsce i dołączcie do nas w tej niezwykłej muzycznej podróży. Czekamy na Was w Terminal Event Center - tam, gdzie muzyka łączy serca.

TERMINY Vito Bambino & Hurt | Terminal Event Center

  • Wrocław, Terminal Event Center, ul. Rakietowa 33

    • Piątek 31 maj
      • 18:00

Miejsce

ZDJĘCIA

Zobacz także