wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 10:00

wroclaw.pl strona główna

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

4 lutego organizatorzy zapraszają na wyjątkowy koncert jednej z najbardziej doświadczonych i cenionych polskich wokalistek.

Anna Wyszkoni i jej największe przeboje już 4 lutego o godz. 20.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Anna Wyszkoni w ciągu swojej 27 letniej działalności artystycznej wydała dwanaście płyt. Wylansowała wiele przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki, a kilka z nich można już dziś uznać za kultowe. Każdy koncert Ani Wyszkoni to niezwykle emocjonalny i elegancki spektakl na najwyższym poziomie muzycznym i wizualnym.

Przy akompaniamencie pianina, trąbki i gitar akustycznych Ania zabiera widzów w dwugodzinną muzyczna podróż, pełną emocji i wzruszeń. Na jej koncercie nigdy nie zabraknie tych najważniejszych i najbardziej znanych piosenek: „Czy ten pan i pani”, „Biegnij przed siebie”, „Wiem, że jesteś tam”, „Agnieszka”, „Oczy szeroko zamknięte”. Na koncercie w Sali Radia Wrocław usłyszymy też te najnowsze przeboje: „Z cegieł i łez”, „Było minęło” oraz inne nowości, którymi wokalistka zaskakuje swoich słuchaczy na najnowszym albumie pt. „Z cegieł i łez”.  Organizatorzy zapraszają na porywający i wzruszający spektakl muzyczny.

Cena biletu: od 120 zł

Strona do zakupu biletu

TERMINY Anna Wyszkoni Koncert

  • Sala Koncertowa Radia Wrocław im. Jana Kaczmarka

    • Niedziela 04 lut 2024
      • 20:00

Miejsce

Zobacz także