Koncert Baasch & Paulina Przybysz

Koncert Baasch & Paulina Przybysz

Baasch – jeden z najbardziej oryginalnych artystów na polskiej scenie electro – wystąpi na scenie w podwórku Impartu! Gościnnie towarzyszyć mu będzie Paulina Przybysz.

Baasch wplata industrialny chłód i EDM-owy trans w świetnie skomponowane, zapadające w pamięć piosenki. Jego znakiem rozpoznawczym są chwytliwe, mroczne melodie, intrygujące, niebanalne teksty i hipnotyzujący wokal.

Producent, kompozytor, wokalista, autor muzyki do nagradzanego filmu „Płynące wieżowce” Tomka Wasilewskiego, spektaklu krakowskiego teatru Stara Łaźnia „Autogiografia na wszelki wypadek” w reżyserii Michała Buszewicza i wideo-spektaklu „Balladyna” w reż. Oskara Sadowskiego.

Paulina Przybysz

Wokalistka, autorka tekstów, wiolonczelistka, znana z takich składów i wcieleń jak Pinnawela, Rita Pax, Archeo, ale przede wszystkim z zespołu Sistars, który współtworzyła z siostrą Natalią. Po zawieszeniu działalności zespołu, szybko przeszła do kolejnych projektów. W 2017 powróciła na scenę pod swoim imieniem i nazwiskiem – a jej płyta „Chodź Tu” została nagrodzona nagrodą polskiego przemysłu fonograficznego – Fryderykiem, za najlepszy album elektroniczny. Paulina jest laureatką wielu nagród i wyróżnień, w jej kolekcji znajdują się nie tylko Fryderyki, ale także Superjedynka, ESKA Music Awards, Róża Gali czy MTV Europe Music Awards (tą nagrodą została wyróżniona dwukrotnie). „Odwilż” kolejna płyta artystki, także przyniosła jej nominację do Fryderyka.

Lokalizacja

Impart – scena w podwórku

Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław

Komentarze