Kino samochodowe na Stadionie Wrocław

Kino samochodowe Stadion Wrocław na Stadionie Wrocław

Od 15 maja, po kilkumiesięcznej przerwie, znów będzie można oglądać filmy w kinie samochodowym na Stadionie Wrocław.

Kino zlokalizowane na parkingu wielopoziomowym przy Stadionie Wrocław, od strony Al. Śląskiej, a filmy wyświetlane będą na membranie obiektu w technologii 4K. Ekran będzie miał 1500 metrów kwadratowych. Ścieżka dźwiękowa filmu dostępna będzie po ustawieniu odbiorników radiowych w samochodach na częstotliwość 88,1 FM.

Seanse odbywać się będą w weekendy do 10 lipca.

Repertuar

  • La la land (piątek 28.05.2021- godz. 22.00)

  • Laleczka (sobota 29.05.2021- godz. 22.00)

Partnerem merytorycznym kina samochodowego na Stadionie Wrocław jest Dolnośląskie Centrum Filmowe.

Za stronę techniczną przedsięwzięcia odpowiada polska firma Visual Sensation, posiadająca ponad dwudziestoletnie doświadczenie w organizowaniu pokazów multimedialnych. W dorobku ma m.in. przyznaną w 2014 roku w Las Vegas nagrodę za najlepsze na świecie show w kategorii festiwali muzycznych. Dwa lata później, podczas branżowej konferencji w Baltimore otrzymała II nagrodę w kategorii pokazów laserowych.

Kino samochodowe zorganizowane będzie zgodnie z obowiązującymi wymogami bezpieczeństwa i zasadami postępowania w przestrzeni publicznej.

Bilety można kupić wyłącznie przez Internet na stronie abilet.pl. Ceny liczone są od samochodu osobowego, nie od liczby siedzących w nim osób. Bilet Premium uprawnia do zajęcia miejsca na parkingu z najlepszą widocznością. Podczas seansu będzie możliwość zakupu przekąsek typu popcorn, nachos oraz napojów.

Cena biletu - jeden seans:

  • Bilet Standard  - 50,00 zł/ samochód osobowy
  • Bilet Komfort – 75 zł/ samochód osobowy (w cenie biletu dodatkowo zestaw: 1 x popcorn,1 x nachos, 2 x napój)
  • Bilet Premium – 110 zł/ samochód osobowy, miejsce z najlepszą widocznością (w cenie biletu dodatkowo zestaw: 1 x popcorn, 1 x nachos, 2 x napój)

Informacje dla widzów

Wjazd do kina odbywać się będzie wyłącznie bramą B Stadionu Wrocław, od strony Al. Śląskiej, gdzie sprawdzane będą bilety. Widzowie następnie zostaną pokierowani przez obsługę na wyznaczone miejsca. Bramy otwarte będą na godzinę przed każdym seansem.

Wideo / zdjęcia

Komentarze