SWAP Wrocław w plenerze

SWAP Wrocław w plenerze

30 czerwca na Nocnym Targu Tęczowa odbędzie się pierwsza w tym roku plenerowa bezgotówkowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław. Rozpocznie się w samo południe i potrwa dwie godziny. 

Po jej zakończeniu uczestniczki będą mogły zjeść pyszny obiad. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. 

Nowa lokalizacja

Imprezy SWAP Wrocław wpisały się na dobre do kalendarza wrocławskich imprez. Organizowane od 2013 r., dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. 

Czerwcowa wymiana odbędzie się w nowym, kulturalnym miejscu na mapie miasta – na Nocnym Targu Tęczowa, który oferuje mnóstwo atrakcji przez cały weekend – do czwartku do niedzieli. Miejsce to ma naprawdę bogatą ofertę wydarzeń, wśród których znalazła się również najbliższa bezgotówkowa wymiana ubrań. Poza tym odbywają się tam również koncerty, kino letnie, warsztat, pchle targi i inne. 

Nie tylko ubrania

Imprezy z cyklu SWAP, bo od zeszłego roku są one organizowane również w Jeleniej Górze, to nie tylko sposób na pozyskanie nowych ubrań bez wydawania ani złotówki, ale również ciekawa forma spędzania wolnego czasu oraz możliwość zawarcia nowych znajomości. 

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków, a jej uczestniczki wymieniają się przyniesionymi rzeczami w relacji rzecz-za-rzecz.  Na Nocnym Targu Tęczowa będą miały do dyspozycji stoły oraz krzesła, na których będą mogły eksponować przyniesione ze sobą ubrania. 

Na wymianę można zabrać ze sobą również kosmetyki, ale książki i wszystko inne musi zostać w domu. Kto takowymi dysponuje, może wziąć również wolno stojące wieszaki, które znacznie ułatwiają eksponowanie ubrań.

Wymienione i... wygrane

Poza wymienionymi ubraniami uczestniczki będą mogły wynieść z imprezy również nagród. Na każdej imprezie już od początku cyklu odbywa się losowanie nagród. Tym razem do wygrania będą wejściówki na seans Kina Kobiet w kinie Helios, słoiczek hipsterskiego musu owocowego Dżemster oraz kupony zniżkowe na dowolną usługę Osobistej Stylistki Dżoolki. 

Organizatorką cyklu jest Dżoolka (Julia Daroszewska), wrocławska stylistka i blogerka. Dżoolka, zaczynając swoją przygodę w 2007 r., była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. 

Pozyskane na wymianach SWAP ubrania prezentuje na blogu w stylizacjach-inspiracjach na 4 pory roku i różne okazje. Znajdziecie go pod adresem www.dzoolka.pl. W kwestii doradztwa wizerunkowego stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. 

Wideo / zdjęcia

Lokalizacja

Nocny Targ Tęczowa

Tęczowa 65,  

Komentarze