IV edycja Akademii Młodego Ekonomisty

IV edycja Akademii Młodego Ekonomisty

Zarządzanie ryzykiem, badania marketingowe, techniki szybkiego uczenia się, matematyka finansowa dla liderów, trendy w e-biznesie oraz podziwiane firmy świata to tematy zajęć dla młodzieży, które zaplanowano na najbliższą edycję Akademii Młodego Ekonomisty. Zajęcia odbywać się będą w semestrze zimowym na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Właśnie rozpoczęły się zapisy gimnazjalistów oraz siódmoklasistów, którzy wezmą udział w IV edycji tego przedsięwzięcia.  Rekrutacja potrwa do 17 września.

Akademii Młodego Ekonomisty tradycyjnie będzie się składać z sześciu spotkań o tematyce ekonomicznej, z których każde trwać będzie dwie godziny lekcyjne. Spotkania AME będą mieć charakter interaktywny i realizowane będą w formule edutainment , czyli nauki poprzez zabawę.

Również dla rodziców przygotowano specjalne wykłady. Tym razem będą one traktowały o sztuce otwartego dialogu, miniekonomii kieszonkowej, pokoleniu Google, psychologii potrzeb, współczesnych problemach ekonomicznych, koncepcjach i zasadach kształcenia alternatywnego.

Zarówno zajęcia dla młodzieży, jak i rodziców są bezpłatne.

Akademia Młodego Ekonomisty prowadzona jest przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych we współpracy z najlepszymi polskimi wyższymi uczelniami ekonomicznymi . Zajęcia odbywać się będą również w Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Warszawie, Białymstoku i Łodzi.

Rodzice lub opiekunowie mogą zapisać dziecko na zajęcia poprzez formularz rejestracyjn.

W przypadku, gdy liczba osób zgłaszających chęć udziału w wykładach Akademii Młodego Ekonomisty przekroczy limit dostępnych miejsc, lista przyjętych studentów wyznaczona zostanie w wyniku losowania.

 

Lokalizacja

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Komandorska 118, 53-345 Wrocław

Komentarze