1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Edukacja i rozwój
  4. "Spokój w buteleczce" darmowe warsztaty aromaterapii

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Warsztat o olejkach eterycznych

Czujesz, że masz za dużo na głowie? Stres, napięcie, gonitwa myśli… i zero przestrzeni dla siebie? A teraz wyobraź sobie, że masz coś prostego i naturalnego, co pomaga Ci wrócić do równowagi – tu i teraz.

Zapraszam Cię na kameralne spotkanie: Spokój w buteleczce czyli o tym, jak olejki eteryczne wspierają emocje i pomagają radzić sobie ze stresem

Na tym warsztacie:

  • poznasz olejki, które realnie wspierają emocje
  • dowiesz się, jak używać ich w stresie i napięciu
  • poznasz konkretne mieszanki i proste rozwiązania na co dzień
  • sprawdzisz na sobie, jak działają – będziesz mogła je powąchać i poczuć 
  • Dodatkowo na uczestników czekają prezenty-niespodzianki

To będzie spokojny czas dla Ciebie – żeby się zatrzymać, odetchnąć i wyjść z konkretem.

Spotkanie jest darmowe, natomiast odbywa się w przestrzeni klubokawiarni – dlatego prosimy o wsparcie miejsca poprzez zamówienie czegoś z menu (kawa, herbata lub coś pysznego ) 

Informacje organizacyjne

  • 09.06.2026 (środa) 18:00
  • Klubokawiarnia LaLuz ul. Św. Antoniego 36/38, Wrocław 
  • Wstęp bezpłatny
  • Obowiązują zapisy – liczba miejsc jest ograniczona - link do strony

Zrób coś dla siebie. To może być mała zmiana, która robi dużą różnicę

Miejsce

Zobacz także