- TERMINY: Przez 2 dni, od dziś do soboty 18.04
- Miejsce: Centrum Handlowe Korona
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Są takie chwile, które zostają z dziećmi na długo. Właśnie takie emocje czekają na najmłodszych klientów CH Korona już w dniach 17-18 kwietnia. W godzinach 11:00-19:00 centrum zamieni się w barwną przestrzeń inspirowaną uwielbianą na całym świecie bajką „Bluey”. To idealna okazja, by spędzić czas razem – bez pośpiechu, bez ekranów i z prawdziwą radością.
Podczas dwudniowej atrakcji bajkowy świat Bluey połączy się z kreatywną energią klocków LEGO®. W efekcie powstanie strefa zabawy, w której dzieci będą mogły nie tylko spotkać swoich ulubionych bohaterów, lecz także budować, odkrywać i swobodnie rozwijać wyobraźnię. Na uczestników będą czekać specjalnie przygotowane strefy konstrukcyjne z najpopularniejszymi klockami świata, dopasowane do różnych grup wiekowych.
W programie wydarzenia zaplanowano bezpłatne atrakcje dla całych rodzin:
„Bluey”, kultowa animacja z Australii, od lat inspiruje dzieci i rodziców na całym świecie do wspólnego odkrywania radości płynącej z zabawy. W CH Korona jej bohaterowie ożyją, tworząc przestrzeń pełną uśmiechu, kreatywności i rodzinnych emocji. Wszystkie atrakcje są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów. To doskonała okazja, aby na chwilę zwolnić, odłożyć codzienne obowiązki i spędzić wartościowy czas z dziećmi. Wystarczy wziąć najmłodszych za rękę, odwiedzić CH Korona i dać się porwać zabawie – Bluey już czeka!
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Barbara
Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Muzeum Pana Tadeusza
Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie
Muzeum Pana Tadeusza
Barbara
Centrum Historii Zajezdnia
Muzeum Pana Tadeusza
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
Jakość powietrza umiarkowana
Dane z godz. 03:10