- TERMINY: Zakończyło się 13.09.2025 (9 miesięcy temu)
- Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Wrzesień to ostatnia okazja, aby wziąć udział w plenerowych działaniach. Zatem w sobotę 13 września o godz. 10:00 Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika zaprasza do udziału w Plenerze Plastycznym współorganizowanym z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego.
Wrześniowym motywem pleneru będzie „Natura w sepii”. Podczas plenerów uczestnicy korzystają z własnych materiałów plastycznych. Ze względu na temat konkursu, organizatorzy proponują zaopatrzyć się w brązowe kredki lub węgiel.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Dom Handlowy Renoma
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Park Generała Andersa
Skwer Krasińskiego
Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie
Hala Stulecia we Wrocławiu
HotSpot Beach Bar
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Hala IASE
Park Lesława Węgrzynowskiego
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
Miasto Wrocław
Jakość powietrza dobra
Dane z godz. 04:20