- TERMINY: Zakończyło się 13.09.2025 (9 miesięcy temu)
- Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Wrzesień to ostatnia okazja, aby wziąć udział w plenerowych działaniach. Zatem w sobotę 13 września o godz. 10:00 Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika zaprasza do udziału w Plenerze Plastycznym współorganizowanym z Ogrodem Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego.
Wrześniowym motywem pleneru będzie „Natura w sepii”. Podczas plenerów uczestnicy korzystają z własnych materiałów plastycznych. Ze względu na temat konkursu, organizatorzy proponują zaopatrzyć się w brązowe kredki lub węgiel.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Hala IASE
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Miasto Wrocław
Hala Stulecia we Wrocławiu
Park Generała Andersa
HotSpot Beach Bar
Skwer Krasińskiego
Dom Handlowy Renoma
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie
Park Lesława Węgrzynowskiego
Jakość powietrza dobra
Dane z godz. 03:20