Spotkania podróżników w OKP „Baobaby, lemury i ja” podróż solo po Madagaskarze
- TERMINY: Zakończyło się 01.06.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Otwarta Przestrzeń Kultury
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
„Baobaby, lemury i ja”, podczas której opowiem o mojej solo podróży po Madagaskarze. Podzielę się z Wami tym, co zobaczyłam na Czerwonej Wyspie — od spaceru słynną Aleją Baobabów, przez góry, po których trzeba chodzić na paluszkach, aż po niezwykłe jezioro Tritriva. Opowiem o parkach narodowych, spotkaniach z lemurami i o tym, dlaczego nazwano mnie „typową wredną Polką”. Wyjaśnię, co oznacza „mora mora”, zdradzę, ile kosztowała mnie wyprawa do krainy króla Juliana, oraz podpowiem, jak samodzielnie zorganizować podobną podróż bez biura podróży, ale z głową pełną marzeń. Małgorzata Tyl
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Hala Stulecia we Wrocławiu
Kąpielisko Staw Królewiecki
Barbara
Odra Centrum
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Miasto Wrocław
HotSpot Beach Bar
Park Generała Andersa
Hala IASE
Dom Handlowy Renoma
Synagoga pod Białym Bocianem
Jakość powietrza umiarkowana
Dane z godz. 03:20