- TERMINY: Zakończyło się 04.07.2025 (10 miesięcy temu)
- Miejsce: Ośrodek Działań Twórczych Światowid
- BILETY: Wstęp biletowany
FILTRUJ
Razem z dziećmi zagłębimy się w labirynty fauny i flory podczas spacerów i warsztatów w najpiękniejszych wrocławskich ogrodach – Zoologicznym i Botanicznym. Zwierzęta i rośliny staną się przewodnim tematem prac, które zrealizujemy głównie w technikach malarskich.
Obserwacja przyrody, rysunek z natury, kompozycja i szczegół, kolaż. Dzieci poznają wiele technik, a pracować będą używając wyłącznie profesjonalnych materiałów plastycznych. W programie są m.in. spotkania z zoologami na temat mieszkańców wrocławskiego ZOO oraz warsztaty twórcze w Muzeum Czterech Kopuł. Powstałe na plenerze prace pokażemy na wystawie.
Wakacyjne zajęcia nastawione na swobodę i odwagę twórczą kierujemy przede wszystkim do dzieci o zainteresowaniach plastycznych! Podczas pleneru będzie też czas na odpoczynek, ciepły posiłek, jak i okazja, by skorzystać z uroków lata.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Dworzec Główny PKP Wrocław
Hala Stulecia we Wrocławiu
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
Stary Ratusz we Wrocławiu
ZOO Wrocław
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
Odra Centrum
Dzielnica Czterech Wyznań we Wrocławiu
Dworzec Główny PKP Wrocław
Park Szczytnicki we Wrocławiu
Jakość powietrza brak pomiaru
brak danych z GIOŚ