- TERMINY: Zakończyło się 05.04.2025 (1 rok temu)
- Miejsce: Pasaż Grunwaldzki
- BILETY: Wstęp wolny
FILTRUJ
Dołącz do zabawy z LEGO® Minecraft!
Zapraszamy na niezwykłą przygodę w świecie LEGO® Minecraft®, gdzie wyobraźnia nie zna granic! Czekają na Was ekscytujące atrakcje, które pozwolą stworzyć własne, pełne przygód sceny, potwory i budowle. Wspólna zabawa dla małych i dużych fanów LEGO® Minecraft®!
Serce wioski i miejsce, gdzie dzieci wcielą się w prawdziwych rzemieślników. Stworzą własne narzędzie do przetrwania w świecie LEGO® Minecraft®, a następnie wejdą do magicznej kuźni, by zobaczyć, jak ich dzieło nabiera mocy. Na koniec – czeka nagroda.
Niech Wasze dzieci poczują się jak prawdziwi gracze! Zróbcie wspólne zdjęcie w jaskini, gdzie każda przygoda się zaczyna. To będzie pamiątka na lata.
Strefa pełna klocków LEGO® Minecraft®, gdzie każdy może zaplanować i zbudować swoją unikalną konstrukcję. Czas na kreatywną zabawę.
Kreatywna przestrzeń dla młodszych dzieci, w tym ogromny basen z klockami LEGO® DUPLO®. Na koniec – zdjęcie na motorku LEGO® DUPLO®.
Każdy uczestnik ma szansę wygrać zestawy LEGO® Minecraft®, plakaty i inne niespodzianki.
Zabierz rodzinę i przyjaciół i sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy! Wszystkie atrakcje są dostępne bezpłatnie.
Liczba nagród ograniczona.
Dołącz do naszego newslettera! W każdy czwartek wysyłamy wam najciekawsze wydarzenia: imprezy, festiwale, koncerty.
Muzeum Narodowe we Wrocławiu
Muzeum Architektury we Wrocławiu
Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie
Kolorowe podwórka we Wrocławiu – Nadodrze, ul. Roosevelta
Hydropolis – centrum wiedzy o wodzie
Odra Centrum
Dworzec Główny PKP Wrocław
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
Odra Centrum
Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego
TVP 3 Wrocław
Hala sportowa IX Liceum Ogólnokształcącego
Jakość powietrza dobra
Dane z godz. 09:20