FILTRUJ
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z jogą w niezwykłej odsłonie – wieczorną jogę przy świecach w przestrzeni BULVARY, organizowaną w ramach tegorocznej Nocy Muzeów.
Praktykować będziemy w klimatycznym wnętrzu BULVARY – miejscu, gdzie sztuka, kultura i dobry smak spotykają się na co dzień. Na tę noc przestrzeń wypełni ciepłe światło świec, otulający zapach i nastrojowa muzyka, tworząc idealne warunki do wyciszenia i relaksu.
Czeka nas łagodna sesja Vinyasa Jogi – praktyka płynnych ruchów połączonych z oddechem, która rozbudzi ciało i uspokoi umysł. Poprowadzę Was krok po kroku – niezależnie od poziomu zaawansowania. Na zakończenie otulimy się relaksacyjną sesją, podczas której zadbam o zmysły – dźwiękiem, zapachem i światłem.
Joga jest dla każdego, bez względu na wiek i doświadczenie. Zabierz matę i daj się zaprosić w podróż ku spokoju i równowadze. Spotkajmy się na macie, w wyjątkowym miejscu na mapie Wrocławia!
BULVARY – przestrzeń, która inspiruje. Po prostu chcę tu być!
Do zobaczenia!
Księcia Witolda 11, Wrocław