Chcesz rozwijać swój biznes, karierę i finanse? Przyjdź na III Edycję Konferencji Lekcje Warte Miliony: „Rozwój i Pieniądze” i dołącz do społeczności, która zmienia zasady gry!
- Data: 5 kwietnia 2025
- Miejsce: Hotel Terminal, Wrocław
To największa konferencja rozwojowo-biznesowa, gdzie spotkasz topowych ekspertów od finansów, inwestycji, przedsiębiorczości i mindsetu. Wiedza, jaką zdobędziesz, może zrewolucjonizować Twój sposób myślenia o pieniądzach i sukcesie!
Dla kogo?
- Ambitnych przedsiębiorców i liderów, którzy chcą skalować swój biznes.
- Osób na etacie, które pragną finansowej niezależności.
- Inwestorów, którzy chcą podejmować lepsze, bardziej świadome decyzje.
- Wszystkich, którzy wierzą, że sukces to suma wiedzy, strategii i działania.
Dlaczego warto?
- Najlepsi prelegenci – 40 praktyków biznesu, mentorów i inwestorów, którzy podzielą się swoimi sprawdzonymi strategiami.
- Nawiążesz wartościowe kontakty – networking z 800 ludźmi, którzy myślą jak Ty i mają podobne cele.
- Zero teorii – tylko konkretne, sprawdzone metody.
- Dostęp do unikalnych materiałów i możliwości współpracy z ekspertami.
- Świetne atrakcje: before party dzień przed, konkursy z cennymi nagrodami, sesje zdjęciowe, uroczysta gala po konferencji i wiele więcej!
Bilety już dostępne! Nie przegap okazji na rozwój i większe pieniądze. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i dołącz do grona ludzi, którzy idą po więcej!