wroclaw.pl strona główna
wroclaw.pl strona główna Wydarzenia we Wrocławiu. Sprawdź aktualny kalendarz imprez Wydarzenia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

18°C Pogoda we Wrocławiu

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 11:20

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wydarzenia
  3. Edukacja i rozwój
  4. Przedwojenna choinka powraca! Warsztaty dla młodzieży i dorosłych

FILTRUJ

RODZAJ

OPIS

Przedwojenna choinka powraca! Warsztaty ozdób choinkowych

Zapraszamy dorosłych uczestników oraz młodzież na świąteczne warsztaty w Muzeum Miejskim Wrocławia, które wprowadzą Was w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie stworzymy ozdoby choinkowe, które wprowadzą do Waszych domów niepowtarzalny świąteczny klimat. 

  • Kiedy: 21 grudnia 2024, godz. 14.00

Kolorowa, błyszcząca, spowita srebrną lametą. Taka była przedwojenna choinka! 

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą w domu w czasie świąt Bożego Narodzenia poczuć dawny klimat. Na warsztatach wykonacie ozdoby choinkowe z papieru, złotek i koralików na podstawie wzorników z pierwszej połowy XX wieku.

Zapraszamy dorosłych oraz starszą młodzież, która lubi majsterkować. W zależności od chęci i zdolności manualnych możecie zrobić ozdobę od podstaw lub skorzystać z wyciętych wzorów. Muzeum zapewnia materiały.

Zajęcia prowadzi Katarzyna Książek (archeolog, Dział Pedagogiczny MMW

  • Gdzie: Arsenał Miejski (ul. Cieszyńskiego 9), sala edukacyjna
  • Czas trwania: ok. 120 minut
  • Koszt: 8 zł od uczestnika
  • Zapisy: 71 347 16 96 w. 332 (pon.-pt., godz. 8.00-15.00), [email protected]

Miejsce

Zobacz także