KILLER DRUM 24.09

Killer Drum

 W sobotę 24/09 organizatorzy zapraszają na Killer Drum. Poprowadzi go Kuba Regulski razem z Michał Lange  Tym razem mamy limit 12 miejsc, więc śpieszcie się z zapisami.

A Czym jest Killer Drum? To pół dnia szlifowania umiejętności bez większych przerw i przede wszystkim – bez oszukiwania.

Nieważne, czy na co dzień nie umiesz znaleźć motywacji na powtórzenie nowego materiału, czy jakieś zagadnienie sprawia Ci więcej problemu niż zazwyczaj, a może chcesz poćwiczyć siłę charakteru – Killer to idealne warsztaty, które zaspokoją każdą z tych potrzeb. Nie liczy się dla nas Twój poziom zaawansowania, każdy znajdzie coś nad czym musi popracować. Istotne są chęci i wytrwałość, a my ze swojej strony zapewnimy serię ćwiczeń, zestaw/pada i  nauczyciela, który będzie doradzał i sprawdzał postępy. Tydzień przed wydarzeniem uczestnicy dostaną nuty do ćwiczeń, króre będziemy przerabiać, a pod koniec

Nowością podczas bieżącej edycji Killer DruM’a będzie możliwość rejestracji audio/wideo z przygotowanym podczas warsztatów groovem.

W tym celu każdy z uczestników otrzyma podkład audio (z klikiem) - nagrania odbędą się podczas ostatniej godziny warsztatów, na Tonowej estradzie. Każde z nagrań zostanie szczegółowo omówione przez prowadzących - uczestnicy otrzymają wskazówki  rady oraz swoje nagrania w formie plików.

Kiedy? 24/09/22 (sb)  O której? 12.00-20.00  Wpisowe? 250 zł (dla naszych uczniów 10% zniżki) Zgłaszajcie się na priv, w komentarzach lub poprzez formularz.

A po warsztatach zapraszamy na perkusyjną integrację 

Lokalizacja

TONY Szkoła Muzyczna Podstawy Dźwięków

Plac Orląt Lwowskich 20c,  Wrocław

Komentarze