Roślinny obraz - warsztaty w Pracowni Sztukatorskiej

Roślinny obraz – warsztaty w Pracowni Sztukatorskiej

Organizatorzy zapraszają na warsztaty artystyczno-kreatywne w Pracowni Sztukatorskiej. Nasza Pracownia to nietypowe miejsce na mapie Wrocławia, które łączy rolę pracującego warsztatu z funkcją edukacyjno-rozrywkową.

Można tu przyjść i zobaczyć sztukatora przy pracy lub samodzielnie stworzyć coś na warsztatach. Co będziemy robić? Przynieś na warsztaty gałązki, liście, kwiaty, szyszki, żołędzie - nie przejmuj się, jeśli zapomnisz lub nie znajdziesz czasu, przygotujemy cały wazon zieleni. Z roślin ułożysz kompozycję, a następnie odciśniesz ją w glinie. Potem wszystko zalejesz gipsem, a kiedy wyschnie - pomalujesz. Twój roślinny obraz z pewnością będzie niepowtarzalną ozdobą i przyniesie Ci wiele satysfakcji z własnoręcznego wykonania.

Terminy: Zapraszamy w soboty na godzinę 11.00 i 15.00 (oprócz: 10 września - Dzień Otwarty i 17 września godz.15.00) Czas trwania: 3 godziny.

Zapisy mailowe lub telefoniczne: [email protected], +48 601 307 264 Płatność: Cena 60 zł/osoba Płatność gotówką lub przelewem na miejscu.

Lokalizacja

Pracownia Sztukatorska Rafał Kołb

Jedności Narodowej 48/1,  Wrocław

Komentarze