Taniec irlandzki dla dorosłych i młodzieży (powyżej 14 roku życia)

Taniec irlandzki dla dorosłych i młodzieży powyżej 14 roku życia

Wrocławski Klub Pod Kolumnami oraz szkoła tańca Irish Spin zaprasza na zajęcia na poziomie początkującym dla dorosłych i młodzieży (powyżej 14 roku życia). Podczas zajęć kursanci poznają podstawowe kroki i układy taneczne do utworów w rytmie reela i jiga. Poza tańcami solowymi, na treningach wykonywane są tradycyjne tańce grupowe Ceili, a także autorskie choreografie.

Doświadczenie taneczne nie jest wymagane. Co: Taniec irlandzki dla dorosłych i młodzieży (powyżej 14 roku życia) Gdzie: Klub Pod Kolumnami, pl. św. Macieja 21, Wrocław Kiedy: poniedziałki 19:00 – 20:00, od początku września Koszt pojedynczych zajęć - 35/30 zł Koszt miesięcznego karnetu - 100/90 zł (Zniżka dla młodzieży i studentów)

Zapisy: [email protected] Na zajęciach obowiązuje strój sportowy, niekrępujący ruchów. Osoby z długimi włosami muszą zadbać o to, żeby włosy były związane w kucyk, warkocz lub kok. Wszelka biżuteria musi zostać zdjęta na czas trwania zajęć.

Prosimy przynosić wodę do picia. Informacje o prowadzącym : Małgorzata Szarycz. Certyfikowana instruktorka tańca irlandzkiego zarejestrowana w światowej komisji tańca irlandzkiego An Coimisiún Le Rincí Gaelacha.

W 2017 i 2019 roku uczestniczyła w międzynarodowym seminarium dla nauczycieli tańca irlandzkiego organizowanym przez Regional Council of Continental Europe and Asia. Jej uczniowie uczestniczą w międzynarodowych zawodach tańca irlandzkiego w tym Mistrzostwach Europy i Świata. Fot. Muzyka w Obiektywie

Więcej informacji.

Lokalizacja

Klub Pod Kolumnami

pl. św. Macieja 21, 50-244 Wrocław

Komentarze